Praca nad stroną www

Naprawa i serwis telefonów i smartfonów, serwis GSM – Warszawa

naprawa i serwis telefonów i smartfonów Magicphone zdjęcie

Strona internetowa serwisu telefonów komórkowych i smartfonów mieszczącego się w Warszawie (Al. Stanów Zjednoczonych 69, lok C2, 1 Grzybek).

Serwis prowadzi profesjonalne naprawy wszystkich marek telefonów (m.in. Iphone, Huawei, Samsung, LG, HTC, Nokia, Sony czy Xiaomi) oraz naprawę laptopów i PC. W ofercie serwisu znajdą Państwo również naprawę oprogramowania w smartfonach i fachowe doradztwo w wyborze telefonów. Magicphone oferuje również akcesoria GSM w atrakcyjnych cenach (m.in. pokrowce, słuchawki, ładowarki i wiele innych).

Zapraszamy na stronę magicphone.pl

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089