Praca nad stroną www

Jak przekierować component/content/?view=featured

Każdy webmaster wiedzieć powinien, że zdublowane adresy podstron w ramach jednego serwisu internetowego nie powinny istnieć lub powinny być ograniczone do minimum. W CMS Joomla! mamy niestety często problem z komponentem do prezentacji wyróżnionych artykułów, które często pokrywają się z zawartością strony głównej. Adres komponentu ma postać:

www.mojastrona.pl/component/content/?view=featured

Problem można rozwiązać następującym wpisem w pliku .htaccess:

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^view=featured$
RewriteRule ^component/content/$ http://www.mojastrona.pl/? [L,R=301]

Oczywiście przekierowanie można zmienić na dowolną podstronę serwisu, najbardziej zbliżoną do treści generowanej przez komponent.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089