Klawiatura

Słownik pojęć związanych z internetem

HTML

Język wykorzystywany podczas tworzenia stron www. Za jego pomocą opisuje się strukturę informacji (tekst, grafiki, multimedia) w dokumencie jakim jest witryna internetowa. W skład tego języka wchodzą znaczniki opatrzone nawiasami prostokątnymi, np. < a >, < span >, < div > itd.

Joomla!

CMS JOOMLA! jest darmowym oprogramowaniem tworzonym przez internetową społeczność. Obecnie jest jednym z najwydajniejszych i najbardziej elastycznych darmowych rozwiązań tego typu dostępnych na całym świecie. Zdobyła wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień.

Dowodem na wysoką jakość tego systemu może być fakt, że powstały na nim: www.przekroj.pl, www.men.gov.pl, www.samuelljackson.com, www.porsche.com.br, www.budujemydom.pl, www.kurierbudowlany.pl, www.malopolska.edu.pl, www.eset.pl i wiele innych.

Presta Shop

Bardzo popularny silnik sklepów internetowych. Ze względu na łatwość integracji z wieloma systemami płatności oraz mnogość wtyczek, jest to najchętniej wdrażany przez nas system obsługi sprzedaży online. Na plus należy zaliczyć także dostępność wielu narzędzi pozwalającej wyraźnie poprawić sprzedaż produktów.

Magento

Magento to kolejny, po Zen Cart sklep internetowy. Oprogramowanie cechuje się wysoką jakością kodu oraz ogromną funkcjonalnością:
opcje dostawy, rozbudowane warunki płatności, zarządzanie zamówieniami, zaawansowane konta klientów, narzędzia promocyjne i marketingowe… i wiele innych.

Przyjazne linki / adresy

Niejednokrotnie na stronach internetowych można zauważyć adresy www postaci:

http://www.nazwa-strony.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8&Itemid=7

Jednak taki adres jest kompletnie niezrozumiały dla przeciętnego internauty. W związku z tym opracowano różne metody generowania tzw. przyjaznych adresów, które przybierają bardziej zrozumiałą, komunikatywną postać, np:

http://www.nazwa-strony.pl/cennik
http://www.nazwa-strony.pl/kontakt

Ma to szczególne znaczenie również podczas pozycjonowania serwisu internetowego.

SEO

Search engine optimization jest krótko mówiąc usługą pozycjonowania strony w internecie, na którą składa się przede wszystkim optymalizacja samej witryny.

ZenCart

Darmowa platforma służąca do obsługi sklepów internetowych. Posiada szereg dodatków, dzięki którym można rozbudować ją do profesjonalnej witryny handlowej, o funkcjonalności przekraczającej niejedną komercyjną wersję.

Posiada również funkcjonalność prostego systemu CMS.

Jesteśmy z Wami już ponad 12 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization jest krótko mówiąc usługą pozycjonowania strony w internecie, na którą składa się przede wszystkim optymalizacja samej witryny.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2021 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089