Praca nad stroną www

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga sporych nakładów finansowych i oczywiście czasu!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie tylko w pozycjonowaniu e-commerce ale również tworzeniu sklepów internetowych i co ważne – w prowadzeniu sklepów internetowych, WIEMY JAK POZYCJONOWAĆ SKLEPY INTERNETOWE!

Jeżeli prowadzisz własny sklep internetowy i chcesz zwiększyć jego widoczność w Google oraz przyciągnąć więcej Klientów do swojego e-sklepu – powierz swój sklep firmie E-LIME, specjalistom, którzy dzięki przemyślanym działaniom pomogą Ci osiągnąć sukces na rynku!

Liczba sklepów internetowych w 2022 roku może przekroczyć 55 tys.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że konkurencja w świecie e-zakupów stale rośnie. Wiele osób nie wierzy, że można wyprzedzić duże sklepy internetowe. MY JEDNAK WIEMY JAK OSIĄGNĄĆ WYSOKIE POZYCJE w bezpłatnych wynikach wyszukiwania i JAK WYPRZEDZIĆ TWOJĄ KONKURENCJĘ!

Popularność zakupów online stale rośnie. Znaczna część kupujących zamawia w Sieci więcej produktów niż przed pandemią!

Zadbaj o widoczność swojego sklepu internetowego w wyszukiwarce – wybierz firmę z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w pozycjonowaniu, prowadzeniu oraz tworzenie sklepów internetowych!

Jak wynika z ostatniego raportu GEMIUS – ok. 80% Polaków robi zakupy przez internet!

Dzięki nam osiągniesz wzrost ruchu w swoim sklepie internetowym, zwiększysz sprzedaż i zyskasz wielu nowych Klientów. Pozycjonujemy sklepy internetowe o różnej ofercie i różnym zasięgu działania. NASZYM CELEM JEST ZAWSZE TO ABY NASZ KLIENT OSIĄGNĄŁ JAK NAJWIĘKSZĄ SPRZEDAŻ!

5 powodów dla których warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu internetowego z firmą E-LIME

1. Prowadzisz sklep internetowy ale nie satysfakcjonuje cię ruch jaki generuje Twój e-sklep.
2. Chcesz dotrzeć do nowych Klientów.
3. Chcesz zwiększyć sprzedaż na sklepie.
4. Nie wiesz czy trafiasz do właściwej grupy odbiorców.
5. Nie chcesz wiązać się długimi umowami na pozycjonowanie Twojego e-sklepu.

NIE DZIAŁAMY JAK AGENCJA REKLAMOWA!

Dla nas liczy się JAKOŚĆ, nie ILOŚĆ!

Wybierając duże agencje SEO będziesz jednym ze 100-150 Klientów przypisanych do jednego pracownika. Zakładając, że miesiąc ma około 160-170 godzin roboczych wtedy na Twoją stronę pracownik takiej agencji przeznaczy ok. godzinę pracy w miesiącu! Wybierając firmę E-LIME masz pewność, że Twój serwis nie będzie wśród setek innych przypisanych do danego pracownika. Nasza firma stawia na JAKOŚĆ i w związku z tym każdy pracownik ma pod opieką jedynie do kilkunastu Klientów. Dzięki temu na każdego Klienta przeznaczamy miesięcznie 10 RAZY WIĘCEJ CZASU niż duże agencje SEO.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Zamów stronę www, odbierz 400 zł!

Zamów wykonanie strony www wraz z usługą pozycjonowania.

Otrzymasz rabat, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 400 zł!

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2022 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089