Praca nad stroną www

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga sporych nakładów finansowych i oczywiście czasu!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie tylko w pozycjonowaniu e-commerce ale również tworzeniu sklepów internetowych i co ważne – w prowadzeniu sklepów internetowych, WIEMY JAK POZYCJONOWAĆ SKLEPY INTERNETOWE!

Jeżeli prowadzisz własny sklep internetowy i chcesz zwiększyć jego widoczność w Google oraz przyciągnąć więcej Klientów do swojego e-sklepu – powierz swój sklep firmie E-LIME, specjalistom, którzy dzięki przemyślanym działaniom pomogą Ci osiągnąć sukces na rynku!

Liczba sklepów internetowych w 2022 roku może przekroczyć 55 tys.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że konkurencja w świecie e-zakupów stale rośnie. Wiele osób nie wierzy, że można wyprzedzić duże sklepy internetowe. MY JEDNAK WIEMY JAK OSIĄGNĄĆ WYSOKIE POZYCJE w bezpłatnych wynikach wyszukiwania i JAK WYPRZEDZIĆ TWOJĄ KONKURENCJĘ!

Popularność zakupów online stale rośnie. Znaczna część kupujących zamawia w Sieci więcej produktów niż przed pandemią!

Zadbaj o widoczność swojego sklepu internetowego w wyszukiwarce – wybierz firmę z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w pozycjonowaniu, prowadzeniu oraz tworzenie sklepów internetowych!

Jak wynika z ostatniego raportu GEMIUS – ok. 80% Polaków robi zakupy przez internet!

Dzięki nam osiągniesz wzrost ruchu w swoim sklepie internetowym, zwiększysz sprzedaż i zyskasz wielu nowych Klientów. Pozycjonujemy sklepy internetowe o różnej ofercie i różnym zasięgu działania. NASZYM CELEM JEST ZAWSZE TO ABY NASZ KLIENT OSIĄGNĄŁ JAK NAJWIĘKSZĄ SPRZEDAŻ!

5 powodów dla których warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu internetowego z firmą E-LIME

1. Prowadzisz sklep internetowy ale nie satysfakcjonuje cię ruch jaki generuje Twój e-sklep.
2. Chcesz dotrzeć do nowych Klientów.
3. Chcesz zwiększyć sprzedaż na sklepie.
4. Nie wiesz czy trafiasz do właściwej grupy odbiorców.
5. Nie chcesz wiązać się długimi umowami na pozycjonowanie Twojego e-sklepu.

NIE DZIAŁAMY JAK AGENCJA REKLAMOWA!

Dla nas liczy się JAKOŚĆ, nie ILOŚĆ!

Wybierając duże agencje SEO będziesz jednym ze 100-150 Klientów przypisanych do jednego pracownika. Zakładając, że miesiąc ma około 160-170 godzin roboczych wtedy na Twoją stronę pracownik takiej agencji przeznaczy ok. godzinę pracy w miesiącu! Wybierając firmę E-LIME masz pewność, że Twój serwis nie będzie wśród setek innych przypisanych do danego pracownika. Nasza firma stawia na JAKOŚĆ i w związku z tym każdy pracownik ma pod opieką jedynie do kilkunastu Klientów. Dzięki temu na każdego Klienta przeznaczamy miesięcznie 10 RAZY WIĘCEJ CZASU niż duże agencje SEO.

Sprawdź ofertę pozycjonowania sklepów w Twoim mieście

Pozycjonowanie sklepów internetowych Nowy Sącz
Pozycjonowanie sklepów internetowych Krynica Zdrój

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Zamów stronę www, odbierz 400 zł!

Zamów wykonanie strony www wraz z usługą pozycjonowania.

Otrzymasz rabat, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 400 zł!

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089