Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Google?

Wypełnij formularz aby uzyskać darmową wycenę

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy precyzyjny plan działania.

  Odpowiemy w ciągu 24 godzin!

  Opłata za pozycjonowanie ustalana jest podczas wyceny. Przybiera ona formę stałego abonamentu lub abonamentu z dodatkową opłatą za pozycję wybranych fraz kluczowych. Wysokość opłaty uzależniona jest od trudności fraz.

  Prowadzisz biznes sezonowy? Nie ma problemu! Rozłożymy wysokość opłat w taki sposób, aby dostosować się do Twojej firmy.

  Balon

  Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

  Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

  Czy pozycjonować swoją stronę?

  Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

  Czym jest pozycjonowanie?

  Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

  Czym jest SEO?

  Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

  Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

  Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

  Ile kosztuje dobra strona?

  Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

  Jak długo trwa przygotowanie strony?

  Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

  Współpracujemy z najlepszymi!

  Copyright © 2007-2022 E-LIME

  tel. (+48) 506-901-961
  tel. (+48) 506-501-089