Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Google?

Chcesz zwiększyć widoczność Swojej strony lub sklepu internetowego?

Wypełnij formularz aby uzyskać darmową wycenę.

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy precyzyjny plan działania.

  Odpowiemy w ciągu 24 godzin!

  Balon

  Opłata za pozycjonowanie ustalana jest podczas wyceny. Przybiera ona formę stałego abonamentu lub abonamentu z dodatkową opłatą za pozycję wybranych fraz kluczowych. Wysokość opłaty uzależniona jest od trudności fraz.

  W cenę pozycjonowania wliczony jest również dostęp do specjalistycznych płatnych narzędzi, które pozwalają nam na analizę konkurencji, monitoring pozycji czy też analizę linków. Ceny takich narzędzi oscylują w granicach od 100$ do nawet 900$ miesięcznie, co w przypadku korzystania z kilku narzędzi jednocześnie daje kwotę kilkuset czy nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie!!!

  Prowadzisz biznes sezonowy? Nie ma problemu! Rozłożymy wysokość opłat w taki sposób, aby dostosować się do Twojej firmy.

  Dlaczego możesz postawić na nas?

  • Masz bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO.
  • Otrzymujesz raporty dotyczące wyników pozycjonowania
  • Regularnie i stopniowo wzrasta liczba odwiedzin Twojej strony lub sklepu internetowego
  • Z nami zbudujesz pozytywny wizerunek marki w sieci
  • Skuteczne pozycjonowanie – realne efekty
  • Jeżeli nie jesteś zadowolony z wyniku – rezygnujesz w dowolnej chwili z naszych usług.

  Potrzebujesz więcej argumentów?

  Wybierając duże agencje SEO będziesz jednym ze 100-150 Klientów przypisanych do jednego pracownika. Zakładając, że miesiąc ma około 160-170 godzin roboczych wtedy na Twoją stronę pracownik takiej agencji przeznaczy około godzinę pracy w miesiącu!

  Wybierając firmę E-LIME masz pewność, że Twój serwis nie będzie wśród setek innych przypisanych do danego pracownika. Nasza firma stawia na JAKOŚĆ i w związku z tym każdy pracownik ma pod opieką jedynie do kilkunastu Klientów. Dzięki temu na każdego Klienta przeznaczamy miesięcznie 10 RAZY WIĘCEJ CZASU niż duże agencje SEO.

  Pozycjonujemy od 2007 roku!

  Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

  Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

  Czy pozycjonować swoją stronę?

  Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

  Czym jest pozycjonowanie?

  Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

  Czym jest SEO?

  Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

  Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

  Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

  Ile kosztuje dobra strona?

  Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

  Jak długo trwa przygotowanie strony?

  Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

  Współpracujemy z najlepszymi!

  Copyright © 2007-2023 E-LIME

  tel. (+48) 506-901-961
  tel. (+48) 506-501-089