Praca nad stroną www

Ile trwa pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego?

Klienci rozpoczynający współpracę z naszą firmą w zakresie pozycjonowania bardzo często pytają o to ile trwa pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego i jak długo będą czekać na efekty pozycjonowania. Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie, gdyż zależy to od wielu czynników. Dla jednych stron lub sklepów widoczne efekty mogą przyjść już po 3-4 miesiącach, a dla innych proces ten będzie kilkukrotnie dłuższy.

Podstawowe czynniki wpływające na proces i czas pozycjonowania strony www lub sklepu internetowego

  • Branża (konkurencja w danej branży)
  • Wiek i historia domeny
  • Budżet przeznaczony na pozycjonowanie
  • Doświadczenie firmy zajmującej się pozycjonowaniem
  • Jak zbudowana jest strona www czy sklep – jakie elementy wymagają poprawy a jakie całkowitej przebudowy
  • Aktualna widoczność strony czy też sklepu (czy zawiera wartościowe i unikalne treści, czy nie są na nią nałożone jakieś kary Google, jak wygląda struktura linkowania, czy nie ma problemów z indeksacją itp.)

Określając czas potrzebny do uzyskania efektów pozycjonowania stron www czy też pozycjonowania sklepów internetowych pod uwagę bierzemy również to czy i jak strona lub sklep były wcześniej pozycjonowane. Wielu właścicieli serwisów wybiera firmy czy też agencje, które przez długi czas zajmują się jedynie…”braniem pieniędzy” a prace związane z pozycjonowaniem sprowadzają np. do tekstu na bloga raz na kilka miesięcy.

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu z firmą E-LIME osiągną Państwo długotrwałe efekty widoczności strony www lub sklepu internetowego a to oczywiście przełoży się za rosnące zainteresowanie Państwa usługami lub produktami.

Pozycjonowanie to proces bardzo czasochłonny i pracochłonny. Ustalając strategię dla naszych Klientów staramy się skupić na każdym możliwym aspekcie, tak aby uwzględnić każde działanie które ma zaprowadzić nas do wzrostu widoczności witryny.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089