Praca nad stroną www

White Hat SEO – dlaczego bezpieczne pozycjonowanie jest tak ważne?

Przedstawiając Klientowi strategię pozycjonowania sklepu czy też strony internetowej skupiamy się głównie na opisaniu zalet pozycjonowania i jego wpływu na zwiększenie widoczności witryny w wyszukiwarkach. Mówimy o tym jak skutecznym sposobem na dotarcie do Klientów jest pozycjonowanie i jak ważne jest aby robić to wszystko z głową i nie narazić się na jakieś kary (filtry, bany) ze strony wyszukiwarki. W tym wpisie postaramy się przedstawić zalety skutecznego a zarazem bezpiecznego pozycjonowania – White Hat SEO.

W związku z działaniami podejmowanymi w trakcie procesu pozycjonowania możemy

  • skupić się na strategii działania zgodnej z wytycznymi Google (jest to również oczywiście skupienie się na potrzebach Użytkowników np. poprzez poprawnie przygotowaną stronę internetową,wysokiej jakości artykuły czy też szybkość ładowania się strony i jej dostosowanie do różnego rodzaju urządzeń) – WHITE HAT SEO
  • nie brać pod uwagę wytycznych Google lub po prostu złamać Ich zasady i dążyć do zajęcia wysokich pozycji wszelkimi możliwymi środkami (kopiowanie treści z innych stron, kupowanie linków, upychanie słów kluczowych w tekście itd.) – BLACK HAT SEO

Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku celem jest osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce, ale obie strategie dążą do tego celu zupełnie różnymi metodami.

Dlaczego działanie zgodne z zasadami White Hat SEO jest tak ważne?

Od samego początku naszej pracy związanej z pozycjonowaniem witryn Klientów staraliśmy się przykładać ogromną uwagę do wytycznych Google, dzięki temu przez tyle lat żadna ze stron naszych Klientów nie została ukarana ani filtrem ani banem. Co jednak istotne, zajmowaliśmy się zdejmowaniem kar nałożonych na witryny, a Klienci przychodząc do nas z takim problemem byli zaniepokojeni nie tylko nagłą utratą ruchu na stronie ale również tym, że działania poprzednich firmy SEO czy też dużych agencji SEO mogły doprowadzić do nałożenia takich kar.

Szybko nie znaczy skutecznie i bezpiecznie!

Skupianie się jedynie na tym aby jak najszybciej wypromować stronę lub sklep internetowy nie jest dobrym rozwiązaniem, chociaż bardzo często sami Klienci na to nalegają, nie znając oczywiście skutków takiego postępowania. Pamiętajmy, że SZYBKO nie znaczy SKUTECZNIE i BEZPIECZNIE, a tylko skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie daje gwarancję nie tylko wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania ale również stabilnych i długotrwałych wyników, dzięki którym pozycjonowana witryna przejdzie spokojnie przez różnego rodzaju aktualizacje algorytmów Google.

Jako specjaliści SEO z wieloletnim doświadczeniem wiemy jakie działania podejmować aby Klient cieszył się długotrwałymi efektami pozycjonowania, warto więc nam zaufać i cierpliwie czekać na wyniki.

Korzyści działania z zasadami zgodnymi z White hat SEO

1. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania (najważniejsze dla każdego Klienta 🙂 ).
2. Długotrwałe efekty pozycjonowania (wysokie i zarazem stabilne pozycje przez długi okres czasu) i odporność na aktualizacje algorytmów Google.
3. Wysokiej jakości (unikalne) treści na stronie/sklepie, którymi później dzielą się inni i dzięki czemu Ty zostajesz uznany jako ekspert w swojej dziedzinie (a ekspert musi przecież świadczyć wysokiej jakości usługi więc chętnie zlecę mu pracę 🙂 ) a Twój sklep zdobywa zaufanie potencjalnych Klientów.

Działania WHITE HAT SEO nie narażają witryny na obniżenie jej widoczności w wyszukiwarce, natomiast stosowanie BLACK HAT SEO może nie tylko obniżyć widoczność strony ale może również doprowadzić do całkowitego usunięcia strony z wyników wyszukiwania (ban)!

Z nami masz pewność zbudowania wysokiej i trwałej pozycji w wyszukiwarce

Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy jak skutecznie wypromować Twoją witrynę w wyszukiwarce. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny – link poniżej. Całkowicie ZA DARMO przygotujemy darmową wycenę i przedstawimy plan naszej dalszej współpracy!

Darmowa wycena bezpiecznego pozycjonowania »

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089