Praca nad stroną www

Joomla! Część 2. Panel zarządzania

panel zarządzania joomla!

Po zalogowaniu się do systemu zobaczysz ekran powitalny panelu administratora. Jego wygląd i funkcje zależne są od uprawnień Twojego konta.

panel zarządzania joomla!

Pozycja nr 1 to główne menu. Zapewnia dostęp do wszystkich opcji systemu. Kolejne pozycje w nim to: Witryna, Menu, Artykuły, Komponenty, Rozszerzenia, Narzędzia, Pomoc.

Element nr 2 jest szybkim panelem dostępu, zawierającym skróty do ważniejszych elementów.

3 to podstawowe statystyki dotyczące naszej witryny a 4 pozwala na wylogowanie się z systemu po zakończeniu pracy.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089