Praca nad stroną www

Uwaga na Polski Rejestr Internetowy użytkowników komercyjnych

Dziś do naszej firmy przyszło „niewinne” pismo w szarej kopercie. Czytamy wszystkie listy więc i ten nie umknął naszej uwadze, tym bardziej, że nadany został z Wielkiej Brytanii.

List zawierał dwie kartki, opatrzone logo (bardzo podobnym zresztą do tego używanego przez TPSA) i tytułem Polski Rejestr Internetowy użytkowników komercyjnych. Jedna zawierała miłe zaproszenie do aktualizacji danych firmy we wspomnianym katalogu, a druga formularz, który należy wypełnić i odesłać na adres nadawcy. Otrzymujemy nawet elegancką kopertę zwrotną. Zatem… gdzie jest haczyk?

Nauczeni przezorności wpisujemy w Google pełną nazwę PRIuk. I oto otrzymujemy odpowiedź, którą można też znaleźć wśród tekstu wpisanego drobną czcionką pod przesłanym formularzem zgłoszeniowym.

Przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza jest równoznaczne z wykupieniem wpisu w bazie PRIuk na jeden rok za kwotę 958 euro! Jak mówią teksty znalezione w internecie, bardzo trudno wymigać się od uregulowania tej należności.

Jeżeli już padliśmy ofiarą takiego „złodziejstwa w majestacie prawa” to warto powiadomić o całej sprawie UOKIK (skontaktować się z nimi najlepiej telefonicznie poprzez infolinię), który w tego rodzaju sprawach służy pomocą każdemu konsumentowi

Więcej o PRIuk można znaleźć w Internecie pod adresami:

  • http://www.niedziela.pl/artykul_w_niedzieli.php?doc=ed200703&nr=48
  • http://mediafm.net/internet/3193,Chron-sie-przed-Rejestrem.html

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089