Praca nad stroną www

Joomla! backend – nie działa przycisk zapisywania

Już kilka razy podczas prac z Joomla! powyżej wersji 1.6 zdarzyło się nam, że po pewnym czasie od instalacji przestawały działać przyciski z paska narzędzi. Przez to nie można było zapisać żadnych zmian wprowadzonych w artykule, module a nawet konfiguracji witryny.

Jedynym, który działał, było zamknięcie aktualnie edytowanego elementu. Górne menu w backend działało w tym, czasie bez zarzutu.

Za każdym razem lekarstwem na problemy był ponowny upload folderów administrator, cli, includes oraz libraries. Oczywiście wraz z zawartymi w nich plikami.

Konkretna przyczyna problemu pozostaje jednak nie wyjaśniona. Jeśli ktoś opracuje rozwiązanie prosimy o informację w komentarzach.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089