Praca nad stroną www

Opieka powdrożeniowa

  • opieka eksploatacyjna;
  • Kiedy system już działa w Twojej firmie świadczymy telefoniczne lub mailowe konsultacje oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych.

  • opieka gwarancyjna;
  • Klient może zgłaszać nieprawidłowości w działaniu aplikacji o każdej porze pod specjalnie przydzielonym numerem.

  • szkolenia;
  • W trakcie działania systemu w Twojej firmie istnieje możliwość szkolenia nowych pracowników lub wdrażania nowych stanowisk.

  • rozwój platformy.
  • Każda firma jest jak żywy organizm, który nieustannie ewoluuje. Chcemy, aby nasze oprogramowanie rozwijało się wraz ze wzrostem Państwa działalności. Dlatego zawsze istnieje możliwość jego rozwoju.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089