Praca nad stroną www

Monitor pozycji w Google

Każda pozycjonowana przez naszą firmę strona jest w pierwszej kolejności podpinana do naszego systemu monitorowania pozycji w Google.

Czym jest monitoring pozycji?

Każdego dnia miejsce pozycjonowanej strony musi być sprawdzone. Ręczna weryfikacja wyników zajmowałaby dużo czasu, dlatego wdrożyliśmy w tym celu odpowiedni system.

Po podpisaniu umowy każdy klient otrzymuje dostęp do panelu, gdzie może sprawdzić na bieżąco postęp pozycjonowania swojej witryny. Jeśli zgubiłeś te informacje, napisz do nas na e-lime@e-lime.com.

Jak odczytywać dane z systemu?

Monitor podaje informację dla każdej wybranej frazy, z każdego dnia miesiąca. Pozycje są pobierane automatycznie, a z bieżącego dnia są dostępne od godziny 12:oo.

Do wyliczenia końcowej należności za każdy okres rozliczeniowy brana jest średnia pozycji z miesiąca.

Zdarza się, że program błędnie odczyta pozycję witryny. W końcowym rozliczeniu błędy te są korygowane i uśredniane.

Dodatkowe udogodnienia

System monitorowania pozycji posiada też możliwość automatycznego generowania statystyk za każdy miesiąc i przesyłania go na wskazany przez Państwa adres mailowy. Od marca 2011 funkcja ta będzie automatycznie uruchamiana dla każdego nowego klienta. Wcześniejszych prosimy o kontakt w celu uruchomienia usługi.

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numery podane w zakładce kontakt »

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego system wskazuje pozycję 0 (zero) dla mojej frazy?

System monitorowania pozycji może wskazać pozycje 0, jeśli na daną frazę Twoja strona znajduje się poza 100-tką wyników wyszukiwania. System nie sprawdza dalszych pozycji, oznaczając ją jako 0. Zdarza się także, że dla frazy będącej już wysoko, jednego dnia system także wskaże 0. Wynika to z faktu, że w momencie odpytania serwerów Google, nastąpił błąd komunikacji. Pozycja taka na koniec miesiąca zostanie uśredniona.

Czym jest współczynnik PR?

Ogólnie rzecz biorąc jest to algorytm PageRank (PR) stworzony przez firmę Google. Pozwala on obliczyć moc strony pod kątem wyników wyszukiwania. Im wyższy PR tym lepiej.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Zamów stronę www, odbierz 400 zł!

Zamów wykonanie strony www wraz z usługą pozycjonowania.

Otrzymasz rabat, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 400 zł!

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089