Klawiatura

Pozycjonowanie

Zrobić stronę to jedno, zadbać o jej widoczność w sieci to drugie. Oferujemy szybkie, efektywne pozycjonowanie, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz pełny monitoring odwiedzalności witryny. Możemy też dopracować Twoją obecną witrynę pod kątem pozycjonowania.

Pakiet PREMIUM SEO

Jest to tzw. pozycjonowanie stałe w wyszukiwarce Gogle.

Kiedy stosować?
To dobre rozwiązanie w przypadku trudniejszych, bardziej konkurencyjnych fraz.

Pozycjonowanie stałe stron jest procesem długotrwałym i wymagającym ciągłego zaangażowania w utrzymanie dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Okres oczekiwania na zadowalające wyniki jest różny dla każdego serwisu.

Okres ten zależy w głównej mierze właśnie od konkurencyjności słów kluczowych (fraz), jednak pierwszych efektów należy się spodziewać po upływie 4-12 tygodni od rozpoczęcia pozycjonowania.

Opłata za ten typ pozycjonowania liczona jest co miesiąc za każdą frazę osobno. Wysokość opłaty uzależniona jest od trudności frazy.

Pakiet PREMIUM seo obejmuje:

  1. Analizę konkurencji.
  2. Pomoc w doborze słów kluczowych – dysponujemy wiedzą i narzędziami służącymi do badania popularności określonych słów kluczowych (fraz) w Internecie.
  3. Bezpłatny SEO Copywriting (tworzenie tekstu pod kątem wyszukiwarek internetowych).
  4. Optymalizację strony, czyli zmiany w kodzie i treści strony by była ona przyjazna wyszukiwarkom (jest to zmiana stała, po zakończeniu prac nad usługą pozycjonowania jednorazowego zmiany te nie będą cofnięte). W przypadku gdy strona wymaga gruntownej zmiany – usługa optymalizacji będzie płatna.
  5. Rejestrację strony w katalogach branżowych.
  6. Właściwe pozycjonowanie strony www na określone frazy.
  7. Analiza statystyk (ilość wejść na stronę, najlepsze treści, najskuteczniejsze słowa kluczowe itd.)
  8. Raporty dotyczące pozycji strony na określoną frazę (słowo kluczowe).

Social media

Nasza baza wiedzy

Zamów stronę, odbierz 400 zł!

Zamów wykonanie strony www wraz z usługą pozycjonowania. Otrzymasz rabat, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 400 zł!

Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization jest krótko mówiąc usługą pozycjonowania strony w internecie, na którą składa się przede wszystkim optymalizacja samej witryny.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Masz pytania?

poniedziałek – piątek
8:oo – 16:oo

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089

e-lime@e-lime.com
Copyright © 2007-2016 E-LIME
tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089