Praca nad stroną www

Pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz

Zajmujemy się szeroko zakrojonymi działaniami SEO (Search Engine Optimization) oraz szerzej – pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych z terenu Nowego Sącza i okolic. Dzięki przeprowadzonym przez naszych specjalistów działaniom każdy, kto będzie szukał informacji o danym towarze na terenie Nowego Sącza, trafi właśnie na Twoją stronę. Masz wrażenie, że niewiele osób odwiedza Twój sklep internetowy czy też witrynę internetową Twojej firmy? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki lokalnie i w Internecie? Zależy Ci na szybkiej poprawie wyników sprzedażowych? Zainteresuj się pozycjonowaniem!

Czym jest pozycjonowanie stron i co daje?

Pozycjonowanie stron internetowych to element skutecznego marketingu w Internecie. Obejmuje działania takie jak:

  • poprawę walorów technicznych strony internetowej – jej szybsze ładowanie się czy działanie na telefonach komórkowych,
  • dopasowanie do wymagań wyszukiwarek sieciowych – zastosowanie krótszych i bardziej przejrzystych adresów stron, zadbanie o łatwe przekierowania czy umieszczenie słów kluczowych w odpowiednich miejscach,
  • optymalizacja treści wyświetlanych na stronie – dobór odpowiednich nagłówków, wypełnienie strony treścią, która nakieruje zarówno użytkownika, jak i wyszukiwarkę,
  • linkbuilding – zdobywanie linków z innych witryn.

Co daje pozycjonowanie? Przede wszystkim umożliwia uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, co znaczy tyle, że po wyszukaniu danej frazy użytkownik zobaczy właśnie Twoją stronę internetową. Dzięki temu ilość osób odwiedzających ją systematycznie się zwiększa, a w konsekwencji rosną również wyniki sprzedażowe Twojej firmy.

Na czym polega audyt SEO?

Audyt SEO polega na skontrolowaniu wszystkich ważnych dla wyszukiwarki czynników, które mogą decydować o widoczności strony internetowej w sieci. Na podstawie przeprowadzonego rozeznania konstruuje się raport o mocnych i słabych stronach danego serwisu, a także formułuje zalecenia, które poprawią jego wyniki w wyszukiwarce. Przeprowadzenie audytu SEO to podstawa do jakichkolwiek dalszych działań, umożliwiająca wykorzystanie pełnego potencjału strony, a także wykrycie potencjalnych błędów technicznych.

Jak przebiega optymalizacja SEO?

Optymalizacja SEO obejmuje szereg działań, które zależne są od przeprowadzonego wcześniej audytu SEO i potrzeb konkretnego serwisu. Mogą się na nie składać:

  • wdrożenie przyjaznych, krótkich adresów URL dla poszczególnych zakładek na stronie,
  • wypełnienie strony treścią lub dostosowanie już istniejących treści, wzbogacenie ich o słowa kluczowe czy zadbanie o prawidłowe nagłówki,
  • wykonanie linkowań wewnętrznych, które ułatwiają poruszanie się po serwisie oraz budowanie profilu linkowego na zewnątrz, czyli pozyskiwanie linków prowadzących do strony, umieszczonych na innych stronach internetowych,
  • uzupełnienie meta title oraz meta description, czyli krótkiego tytułu i opisu strony lub jej zakładki, wyświetlających się w wyszukiwarce.

Działania mające zwiększyć widoczność strony podejmuje się w określonej kolejności. Rozpoczyna się od omówionego już audytu, następnie przechodzi do konstruowania strategii SEO i naprawy błędów technicznych na stronie. W dalszej kolejności zajmuje się treścią i wyglądem strony, a później przechodzi do działań „off-site”, obejmujących pozyskiwanie linków i wzmianek o stronie na innych serwisach internetowych.

Ile trwa pozycjonowanie stron czy też sklepów internetowych? Kiedy widoczne są efekty?

Pierwsze efekty pozycjonowania zazwyczaj dostrzegalne są już po około 3-5 miesiącach, jednak na pytanie ile dokładnie trzeba czekać na rezultaty, właściwie nie ma dobrej odpowiedzi. Wszystko zależy od punktu, z którego zaczynamy podejmować działania. Wpływ na to ma przede wszystkim aktualna widoczność strony w wyszukiwarce, historia domeny (np. obecność kar nakładanych przez Google), zasięg pozycjonowania (lokalny, ogólnopolski lub międzynarodowy), branża i w końcu budżet przeznaczany na usługi związane z pozycjonowaniem, który przekłada się ilość podejmowanych działań czy poziomu szczegółowości przeprowadzanych audytów.

Warto brać pod uwagę fakt, że efektywne, ale krótkotrwałe pozycjonowanie jest mniej opłacalne w dłuższej perspektywie czasowej, niż działania przemyślane i dobrze zaplanowane. Kluczowe jest to, by jak najdłużej utrzymywać wysoką pozycję w wyszukiwarce, a nie osiągnąć dobre wyniki po to, by chwilę później je stracić. Pochopnie podjęte działania mogą skutkować również karami automatycznymi lub nakładanymi ręcznie przez Google. Wówczas strona natychmiast spada w wynikach wyszukiwania lub przestaje być widoczna w wyszukiwarce.

Pozycjonujemy strony i sklepy dla firm z Nowego Sącza i okolic

Ponieważ zajmujemy się w dużej mierze pozycjonowaniem stron i sklepów z Nowego Sącza i okolic, często przeprowadzamy pozycjonowanie lokalne i w mapach Google. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które prowadzą swoje przedsiębiorstwo na określonym terenie. Dużą zaletą SEO lokalnie jest to, że na stronę trafią osoby, które poszukują informacji o danym produkcie czy usłudze dokładnie w tym mieście, w którym działa Twoja firma. Pozycjonowanie w mapach Google polega na optymalizacji wizytówek firmowych i poprawie ich widoczności. Trzeba zadbać przykładowo o wykorzystanie określonych słów kluczowych, dostępność aktualnych informacji, których może poszukiwać użytkownik czy dołączenie zdjęć lub grafik.

Pozycjonowanie lokalne dla firm z Nowego Sącza – wybierz E-LIME!

Jeżeli prowadzisz biznes na terenie Nowego Sącza lub w okolicy to doskonałym rozwiązaniem na pozyskanie Klientów i zainteresowanie innych Twoją ofertą będzie pozycjonowanie lokalne. Rozpoczynając od audytu Twojej strony www lub sklepu internetowego oraz analizy konkurencji, przechodzimy do wdrożenia określonego planu działania, dzięki któremu Twój biznes zyska na popularności zarówno w mieście w którym go prowadzisz (w tym przypadku jest to Nowy Sącz) jak i w całej okolicy. Oczywiście jeżeli nie jest to tylko biznes lokalny typu fryzjer czy też mechanik, to kolejnym etapem naszych prac będzie zdobycie nowych Klientów (popularyzacja Twojego biznesu) w skali całego kraju.

Pozycjonowanie lokalne jest w wielu przypadkach tańsze niż standardowe SEO, a przy tym istnieje szansa na szybsze osiągniecie pożądanych rezultatów.

Jeżeli prowadzisz biznes lokalny w Nowym Sączu pomożemy Ci w wybraniu najlepszej formy promocji Twoich usług lub produktów. Pozycjonowanie lokalne oraz standardowe pozycjonowanie to szansa dla Twojego biznesu! Nie zmarnuj tej szansy, zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem – wybierz firmę E-LIME.

Popularność fraz związanych z pozycjonowaniem i Nowym Sączem

FRAZAŚrednia miesięczna liczba wyszukiwań
pozycjonowanie stron nowy sącz90
pozycjonowanie nowy sącz90
pozycjonowanie stron internetowych nowy sącz30
pozycjonowanie stron www nowy sącz20
seo nowy sącz20
pozycjonowanie stron nowy sącz cennik10

Skuteczne pozycjonowanie stron — zacznij z firmą E-LIME

Dlaczego warto współpracować z naszą firmą? Przede wszystkim dlatego, że stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość pozycjonowanych stron. Nie jesteśmy typową agencją i nie działamy jak one. Każdy z naszych pracowników ma w jednej chwili pod opieką od kilku do kilkunastu Klientów, podczas gdy w innych firmach często osoba odpowiedzialna za pozycjonowanie zajmuje się jednocześnie ponad setką Klientów. Sprawia to, że możemy poświęcić jednemu Klientowi nawet 10 razy więcej czasu miesięcznie, niż w dużych agencjach zajmujących się SEO. Rozpocznij współpracę z naszą firmą i poczuj różnicę!

Oferujemy zarówno pozycjonowanie szerokie w Google, jak również pozycjonowanie lokalne dla firm które działają wyłącznie na rynku lokalnym

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Zamów stronę www, odbierz 400 zł!

Zamów wykonanie strony www wraz z usługą pozycjonowania.

Otrzymasz rabat, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 400 zł!

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089