Praca nad stroną www

Pozycjonowanie stron internetowych Krynica-Zdrój

Włożyłeś sporo wysiłku w stworzenie i doprowadzenie swojej strony internetowej do ładu, ale nie przyniosło to żadnych efektów sprzedażowych? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zwiększyć ruch oraz współczynnik konwersji na stronie? Zapewne zainteresują Cię usługi związane z działaniami na stronie i poza nią, zagadnienie audytu SEO oraz pozycjonowania w mapach Google. Dlaczego warto pozycjonować swoją stronę internetową? Na czym to wszystko polega i jak wygląda współpraca z naszą firmą w tym zakresie.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie stron internetowych pozwala na uzyskanie nie tylko dużej ilości ruchu na stronie, ale również zwiększenie jego jakości. Znaczy to tyle, że naszą stronę odwiedza więcej osób, a dodatkowo są większe szanse, że będą one zainteresowane danym typem usługi. Dobrze przeprowadzone działania SEO to szansa na znalezienie się wysoko w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu każdy, kto będzie szukał informacji o wybranych towarach lub usługach w Google, trafi właśnie na tę stronę, która jest dobrze wypozycjonowana. Pozwala to wyróżnić się na tle konkurencji.

Pozycjonowanie to też szansa na zwiększenie zaufania do marki, poprawę jej wizerunku i wrażeń użytkowników związanych z pobytem na stronie. SEO często stwarza możliwość postawienia swojej firmy w roli eksperta i dzielenia się ważnymi informacjami z odbiorcami w Internecie. Szansa na wyższe zyski jest o wiele większa, a rezultaty podjętych działań – mierzalne. Dobrze stworzona strategia SEO i działania zmierzające do wypozycjonowania strony to:

  • relatywnie niska cena stworzenia wiarygodnej kampanii reklamowej – użytkownicy chętniej korzystają z organicznych wyników wyszukiwania, a z większą rezerwą podchodzą do reklam sponsorowanych,
  • możliwość konkurowania nawet z liderami w branży na mapie całej polski lub wybranych województw i miejscowości,
  • gwarancja długotrwałej i skutecznej kampanii marketingowej, która wzniesie sposób funkcjonowania Twojej firmy na całkowicie nowy poziom.

Czym jest audyt SEO? Co daje? SEO Krynica-Zdrój

Czym jest audyt SEO? To analiza i opracowanie wszystkich czynników, które mogą mieć wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. To właśnie ten audyt jest podstawą do podejmowania późniejszych działań pozycjonujących, ponieważ informuje o tym, co jest w porządku, a co należałoby poprawić zarówno w obszarze on-site, jak i off-site.

Podczas audytu wśród czynników on-site (czyli na stronie) analizuje się przykładowo architekturę treści zamieszczanych w domenie, ich atrakcyjność wizualną czy łatwość poruszania się w serwisie. Faktory związane z off-site (poza stroną) to przede wszystkim analiza konkurencji, przyjrzenie się wizytówce w mapach Google czy badanie profilu linków strony. Audyt SEO nadaje kierunek wszystkim późniejszym działaniom, których celem nierzadko jest znalezienie się w TOP10 wyników wyszukiwania. To dzięki niemu wiadomo, na jakich obszarach należy się skupić oraz co trzeba zrobić, by strona zaczęła osiągać satysfakcjonujące wyniki.

Co wchodzi w skład audytu SEO?

Podczas audytu SEO konieczne jest skontrolowanie przykładowo konstrukcji adresów URL. Zarówno użytkownicy, jak i wyszukiwarka preferują przyjazne adresy, czyli takie, które są czytelne i możliwe do samodzielnego wpisania w pasek adresowy. Dzięki temu wiadomo, co dokładnie znajduje się na stronie lub podstronie. W czasie audytu sprawdza się również obecność nagłówków, znaczników title oraz description czy doboru i częstotliwości występowania słów kluczowych.

Te muszą być wplecione w sposób naturalny w tekst i nie powinny powielać się na różnych podstronach, ponieważ wówczas Google nie będzie „wiedziało”, która ze stron lepiej odpowiada na zapytanie użytkownika. Ponieważ liczba czynników analizowanych podczas profesjonalnych audytów nierzadko przekracza sto, trudno byłoby je wszystkie tutaj opisać. Na szczęście wszystkie szczegółowe informacje na ten temat możesz uzyskać, zamawiając taki audyt w naszej firmie.

Ile trwa pozycjonowanie sklepu czy też strony internetowej i jak długo trzeba czekać na wyniki?

Na pierwsze efekty pozycjonowania czekamy zazwyczaj pomiędzy 3 a 6 miesięcy. Warto pamiętać o tym, że to długodystansowe działania i nie należy spodziewać się natychmiastowych efektów. Celem tych poczynań jest nie to, by przyciągnąć jednorazowo dużą ilość Klientów, a to, by uzyskać ich stały przypływ z różnych źródeł. Jeżeli pozycjonowanie będzie przeprowadzane w nieodpowiedni sposób, możliwy jest scenariusz, w którym strona otrzyma karę ręczną lub automatyczną od Google, a jakiekolwiek dalsze starania o wypracowanie wyższej pozycji w wyszukiwarce zostaną zaprzepaszczone. Dlatego też decydując się na skuteczne i bezpiecznie prowadzone działania SEO, dobrze jest uzbroić się w cierpliwość.

Pozycjonowanie lokalne dla firm z Krynicy-Zdroju – wybierz E-LIME!

Jeżeli Twoja firma zlokalizowana na terenie Krynicy-Zdroju lub w okolicy to doskonałym elementem strategii rozwoju Twojego biznesu i pozyskania nowych Klientów będzie pozycjonowanie lokalne. Dzięki temu, że tego typu pozycjonowanie jest w większości przypadków tańsze niż pozycjonowanie w całym kraju, będziesz mógł za stosunkowo niewielkie pieniądze dotrzeć do wszystkich Klientów w okolicy zainteresowanych Twoją ofertą. Dzięki temu, że do Krynicy przyjeżdża wielu kuracjuszy, również Oni szukając określonych usług lub produktów trafią na Twoją firmę w Internecie i z pewnością będzie duża szansa, że skorzystają z Twoich usług.

Jeżeli prowadzisz biznes lokalny w Krynicy, umów się z nami na spotkanie podczas którego pomożemy Ci w wybraniu najlepszej formy promocji Twoich usług lub produktów. Pozycjonowanie lokalne z firmą E-LIME – zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem!

Na czym polega pozycjonowanie w mapach Google?

Pozycjonowanie w mapach Google najczęściej wiąże się z przygotowaniem reprezentatywnej wizytówki. Jest ona dość ważną częścią pozycjonowania z uwagi na to, że wyświetla się w organicznych wynikach wyszukiwania w kilku różnych miejscach. Wizytówkę trzeba odpowiednio nazwać i opisać, umieścić w niej podstawowe dane adresowe oraz kontaktowe do firmy. Istotne są również oczywiście aspekty wizualne takie jak zdjęcia lub grafiki, a także opinie Klientów o firmie. W wybranych miejscach należy naturalnie wpleść słowa kluczowe. Wśród zalet posiadania dopracowanej wizytówki można wymienić:

  • budowanie świadomości i rozpoznawalności marki w szczególności na rynku lokalnym,
  • umożliwianie nowym Klientom lub osobom potencjalnie zainteresowanym usługami dotarcie do informacji o firmie,
  • ułatwienie szybkiego kontaktu konsumentowi z firmą bez wchodzenia na jej stronę internetową.

Skuteczne pozycjonowanie stron — zacznij z firmą E-LIME – pozycjonujemy strony i sklepy dla firm z Krynicy i okolic

Czym dokładnie zajmuje się nasza firma? Pozycjonujemy strony i sklepy dla firm z Krynicy-Zdrój i okolic. Dzięki temu mogą liczyć na większy ruch na stronach, a także w e-sklepach, co jednocześnie przekłada się na wyniki sprzedażowe lub osiągnięcie innych założonych wcześniej celów marketingowych. Stawiamy na jakość obsługi i nie działamy jak agencje. Każdy pracownik w naszej firmie ma pod obsługą maksymalnie kilkunastu Klientów, co pozwala mu na poświęcenie każdemu dokładnie tyle uwagi, ile trzeba. Umożliwia to przeznaczenie nawet 10 razy więcej czasu jednej osobie, niż standardowo ma to miejsce w agencjach reklamowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą pozycjonowania stron internetowych oraz pozycjonowania sklepów internetowych, a także audytów SEO i tworzenia wizytówek w mapach Google.

Popularność fraz związanych z Krynicą

FRAZAŚrednia miesięczna liczba wyszukiwań
krynica zdrój noclegi1 tys. – 10 tys
krynica zdrój hotel1 tys. – 10 tys
krynica noclegi1 tys. – 10 tys
hotele krynica zdrój1 tys. – 10 tys
hotele krynica1 tys. – 10 tys
krynica zdrój nocleg z wyżywieniem1 tys. – 10 tys
noclegi krynica100 – 1 tys.
domki krynica zdrój100 – 1 tys.

Oferujemy zarówno pozycjonowanie szerokie w Google, jak również pozycjonowanie lokalne dla firm które działają wyłącznie na rynku lokalnym

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089