Praca nad stroną www

Stolarstwo Artystyczne – Wolak, Powroźnik

stolarstwo artystyczne

Firma WOLAK zajmuje się stolarstwem artystycznym, wyrobem mebli drewnianych oraz mebli sakralnych. Nasza oferta jest bardzo szeroka, staramy się bowiem zaspokoić wymogi licznego grona klientów. Chcemy sprostać szerokiej grupie odbiorców.

W naszej ofercie są: meble sakralne (konfesjonały, tabernakula, chrzcielnice, ołtarze, klęczniki), rzeźba i snycerka (płaskorzeźby, figury, ornamenty), meble podrzeźbiane (szafki nocne, komody, łóżka, kredensy, biurka, witryny, szafy, regały, ramy do luster).

Nasze wyroby wykonywane są w większości z drewna dębowego oraz lipowego. Na specjalne życzenie wykonujemy dowolne elementy w drewnie.

Wszystkie rzeźbienia są wykonywane ręcznie dzięki czemu nasze wyroby są bezkonkurencyjne i niepowtarzalne.

Zapraszamy na stronę www.PracowniaWolak.pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089