Praca nad stroną www

PHU Jarosław Hans

PHU Jarosław Hans

Firma PHU Hans działa od wielu lat na rynku reklamy, akcesoriów sportowych oraz obsługi fotograficznej i filmowej wszelkiego rodzaju uroczystości.

Od 2010 roku firma przejęła także prowadzenie lodowiska w Muszynie. Wraz z doskonałym zapleczem jest to jedna z większych atrakcji Muszyny i okolic.

Pracownicy i właściciele promują sport jako najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. Sport to nie tylko wysiłek fizyczny ale przede wszystkim dobra zabawa i odprężenie. Pamiętaj! Każdy może uprawiać sport bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Wybierz najlepszą dla siebie formę aktywnego wypoczynku, my zadbamy o odpowiedni sprzęt.

Zapraszamy na stronę www.hans.com.pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089