Praca nad stroną www

Pensjonat Kościuszko w Krynicy-Zdroju

Pensjonat Kościuszko w Krynicy - strona www

Strona internetowa Pensjonatu Kościuszko oferującego komfortowe noclegi w Krynicy-Zdroju.

Kościuszko to stylowy Pensjonat położony w samym centrum uzdrowiska Krynica-Zdrój. „Ścisłe centrum Krynicy, niezwykłe wnętrza, smaczne jedzenie oraz gościnni Właściciele Pensjonatu” – to tylko jedne z nielicznych opinii jakie umieszczają Goście Pensjonatu na Profilu Firmy w Google. Wypożyczalnia rowerów czynna na terenie Pensjonatu umożliwia aktywny wypoczynek a zarazem stanowi uzupełnienie bogatej oferty tego obiektu noclegowego.

Serwis zbudowany na systemie WordPress z kilkoma przydatnymi wtyczkami usprawniającymi działanie strony. Zapraszamy na stronę www.kosciuszko-krynica.pl

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089