Praca nad stroną www

Pensjonat IRENA ***

Pensjonat IRENA ***

Góry to przygoda i piękne widoki. Dlatego zapraszamy do Pensjonatu Irena ***, położonego w Beskidzie Sądeckim w pobliżu takich miejscowości jak Muszyna, Krynica-Zdrój czy Piwniczna. Tuż przy granicy ze Słowacją żwawo swe wody toczy piękny Poprad, w którego nurtach możecie złowić piękną rybę lub spłynąć nim na pontonie. Polecamy także wycieczki rowerowe po okolicznych trasach. A właściciele zaoferują też i polecą atrakcje po słowackiej stronie.

Obiekt oferuje gościom noclegi w wygodnych pokojach, z indywidualnym dostępem do łazienek oraz tv. W budynku działa także bezprzewodowa sieć wifi. Tuż obok znajdują się liczne ścieżki spacerowe.

Nawet najbardziej wymagających smakoszy zadowoli domowa kuchnia i wypieki naszych kucharek.

Zapraszamy serdecznie na stronę www.pensjonat-irena.pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089