Praca nad stroną www

ORLIK – Krynica-Zdrój

ORLIK Krynica-Zdrój

ORLIK to kameralny obiekt położony w ścisłym centrum uzdrowiska zaledwie kilkaset metrów od Deptaku. Obiekt posiada 24 pokoje (1, 2 i 3 osobowe) z możliwością łączenia pokoi w studia 4,6 i 7 osobowe. Pokoje wyposażone są w łazienki, wygodne łóżka oraz telewizory LCD. Orlik zapewnia też liczne atrakcje dostępne na terenie obiektu oraz w okolicy. Orlik to doskonałe miejsce na weekend we dwoje w górach. Zapraszamy na stronę www.orlik-krynica.pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089