Praca nad stroną www

GROMMET Compressor Components

Grommet

GROMMET jest wyłącznym przedstawicielem na rynek Polski oraz Ukrainy jednego z największych Europejskich producentów części do kompresorów francuskiej firmy Castanet sa.

Firma została założona w roku 2004. Przez pierwsze lata działalność naszej firmy prowadziliśmy w Niemczech, ale głównym naszym rynkiem od początku naszej działalności był rynek Polski oraz Ukraiński. W tym czasie dzięki temu, iż oferujemy produkty najwyższej jakości, udało się nam zdobyć zaufanie takich firm jak: PKN ORLEN S.A., ORLEN OIL, Zakłady Azotowe Puławy, Anwil Włocławek i inne.

Zajrzyj na www.grommet.com.pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089