Klawiatura

Gospodarstwo Agroturystyczne POLANKA

POLANKA - screen

W sercu Roztocza zlokalizowane jest Gospodarstwo Agroturystyczne POLANKA. Ośrodek ten przeznaczony jest dla wszystkich którzy lubią aktywnie wypocząć i spędzić urlop „w siodle”.

Polanka oferuje 15 miejsc noclegowych i smaczną domową kuchnię. Dzięki bliskiej odległości do Horyńca-Zdroju, każdy wypoczywający w Polance może również odwiedzić uzdrowisko Horyniec i skorzystać z różnego rodzaju zabiegów leczniczych.

Zapraszamy serdecznie na stronę Gospodarstwo Agroturystyczne Polanka na Roztoczu

Jesteśmy z Wami już ponad 12 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization jest krótko mówiąc usługą pozycjonowania strony w internecie, na którą składa się przede wszystkim optymalizacja samej witryny.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2021 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089