Praca nad stroną www

Gadżety reklamowe – Gellan

Gadżety reklamowe Gellan

Reklama musi być kreatywna. Szerokie możliwości i duże pole działania dają wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Dziś wychodzimy naprzeciw TWOIM potrzebom, oferując Ci bogactwo fantazyjnych pomysłów!

Na niepogodę i na słoneczny dzień – modny i praktyczny parasole reklamowe z dowolnym nadrukiem. Gotowy i co najważniejsze sprawdzony pomysł na promocję. W ofercie dostępne parasole z drewnianą rączką, dla dzieci oraz w nietypowych kształtach. Zachwyci Cię bogactwo kolorów!

Długopisy z ekologicznych materiałów? Większość z nas pokiwa głową z niedowierzaniem, ale takie gadżety są już dostępne! Możemy ponadto nanieść na nie dowolny nadruk. W ofercie posiadamy: długopisy, linijki oraz breloki z materiałów ekologicznych. Powstały one z przetworzonej kukurydzy oraz z pudełek po napojach.

Zapraszamy na stronę www.gellan.eu.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089