Praca nad stroną www

Dary Mary – Twój osobisty doradca prezentowy

dary mary

Kwiecień 2010 – na zlecenie klienta wykonaliśmy przebudowę witryny www.darymary.pl. Zmiany miały na celu wyeliminowanie błędów, jakie znaleziono podczas audytu strony. Po zmianach strona posiada już przyjazne linki, których wcześniej nie było. dodano też i poprawiono znacznie nawigację, co powinno znacznie ułatwić użytkownikom poruszanie się po stronie.

Co oferuje witryna Dary Mary? Witryna przedstawia firmę, która zajmuje się organizowaniem unikalnych prezentów. Pisząc „unikalnych”, mamy na myśli naprawdę wyjątkowe rzeczy. Jedną z nich jest rzeźba wykonana na życzenie. A jeśli nie masz pomysłu na prezent, wybierz zakupy ze stylistką<, która doradzi i pomoże skompletować

Dary Mary oferuje szereg podarunków związanych z fotografią. Większość zebrano w atrakcyjnym pakiecie FOTO. W tym dla chętnych niezapomniane fotograficzne wieczory panieńskie.

Co jeszcze? Sprawdź sam na www.darymary.pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089