Praca nad stroną www

ALBERT’S ALM

Noclegi Muszyna

W naszej ofercie ciepłe dania kuchni polskiej oraz fast food. Pamiętaj, że na stoku Twój organizm zużywa duże ilości energii. Po takim wysiłku zregenerujesz siły przy ciepłych daniach. Oferujemy także ciepłe i zimne napoje. Duży wybór zadowoli wszelkie gusta! Gwarantujemy szybką obsługę i zawsze atrakcyjne ceny! Stoliki i ławki osłonięte są od wiatru, dzięki czemu odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy!

Aby dostać się do karczmy Albert’s ALM należy skorzystać z wyciągów narciarskich zlokalizowanych w Muszynie (Szczawnik) lub Wierchomli. Od strony Szczawnika wystarczy wjechać wyciągiem krzesełkowym. Od Wierchomli należy wjechać wyciągiem na szczyt a następnie zjechać do połowy stoku w kierunku Muszyny.

Zajrzyj na www.starbudbis.pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089