Klawiatura

Naprawa i serwis telefonów i smartfonów, serwis GSM – Warszawa

naprawa i serwis telefonów i smartfonów Magicphone zdjęcie

Strona internetowa serwisu telefonów komórkowych i smartfonów mieszczącego się w Warszawie (Al. Stanów Zjednoczonych 69, lok C2, 1 Grzybek).

Serwis prowadzi profesjonalne naprawy wszystkich marek telefonów (m.in. Iphone, Huawei, Samsung, LG, HTC, Nokia, Sony czy Xiaomi) oraz naprawę laptopów i PC. W ofercie serwisu znajdą Państwo również naprawę oprogramowania w smartfonach i fachowe doradztwo w wyborze telefonów. Magicphone oferuje również akcesoria GSM w atrakcyjnych cenach (m.in. pokrowce, słuchawki, ładowarki i wiele innych).

Zapraszamy na stronę magicphone.pl

Biuro rachunkowe JPK Kancelaria Rachunkowa

biuro rachunkowe jpk kancelaria rachunkowa zdjęcie

Strona internetowa Biura rachunkowego JPK Kancelaria Rachunkowa świadczącego od 2011 roku profesjonalne usługi księgowe. JPK Kancelaria Rachunkowa Joanna Posikata zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Biuro obsługuje Klientów z całej Polski, jednak najsilniej działa w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w takich miastach jak: Zamość, Krasnobród, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn, Krasnystaw, Łaszczów, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj.

Serwis zbudowany na systemie WordPress.

Zapraszamy na stronę www.jpkkancelaria.pl

Mediskopia – Profesjonalny gabinet lekarski

Mediskopia strona www zdjęcie

Strona www gabinetu oferującego takie zabiegi jak Kolonoskopia, Gastroskopia, Balon żołądkowy (Balon BIP oraz Balon Orbera 365) czy też Opaska żołądkowa. W gabinecie Mediskopia wykonają Państwo również badania flory jelitowej oraz wiele badań diagnostycznych (badania krwi, badania poziomu glukozy, markery nowotworowe itp.).

W serwisie znajduje się opis poszczególnych zabiegów wraz z cennikami.

Serwis zbudowany na systemie WordPress.

Zapraszamy na stronę www.mediskopia.pl.

Orlita – rolety, żaluzje, markizy, moskitiery

orlita strona www zdjęcie

Strona internetowa firmy Orlita – producenta rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych, takich jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne.

Firma Orlita to kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku!

Serwis zbudowany na systemie WordPress.

Zapraszamy na stronę www.orlita.pl

Willa Trela w Muszynie

Willa Trela

Położona na Zapopradziu Willa Trela to miejsce idealne do spokojnego wypoczynku. Liczne ścieżki spacerowe i pobliskie Ogrody Zmysłów zachęcają do długich spacerów na świeżym powietrzu. Jeśli ktoś chce zwiedzać położone dalej atrakcje może zrobić na, wypożyczonym w obiekcie, rowerze. Zimą z kolei polecamy pobliskie lodowisko, trasy na narty biegowe oraz stoki narciarskie w Szczawniku i Krynicy-Zdrój.

Obiekt oferuje noclegi w pokojach 2 i więcej osobowych. Istnieje także możliwość wykupienia wycieczek za pośrednictwem współpracującego z willą Biura Turystycznego Vector.

Zapraszamy na stronę Willa Trela – noclegi w Muszynie.

Zaczaruj Dźwiękiem Świat – słuchowiska dla młodzieży

Zaczaruj Dźwiękiem Świat

Zaczaruj Dźwiękiem Świat to akcja mająca na celu promowanie słuchowisk wśród młodzieży. Przedsięwzięcie wspierają znakomitości świata kultury.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie projektu pod adresem www.zaczarujdzwiekiem.pl.

TwojaMuszyna.pl – serwis informacyjny

serwis informacyjny miejscowości Muszyna

Portal TwojaMuszyna.pl powstał aby promować jedną z najpiękniejszych gmin w Małopolsce – gminę Muszyna.

W serwisie prezentowane są bogate informacje dotyczące atrakcji turystycznych tego uzdrowiska (wraz z dokładną mapą), najważniejsze wydarzenia (imprezy, koncerty) jakie mają miejsce w tej gminie oraz bogata galeria zdjęć.

Na portalu tym można również znaleźć wszelkie potrzebne informacje o ośrodkach zdrowia, szpitalach, kinach, stacjach paliw, bankomatach, muzeach na tym terenie i wiele innych praktycznych informacji dla turystów.

W serwisie prezentowane są również kamerki prezentujące obraz na żywo z wybranych miejsc w gminie Muszyna.

Zapraszamy na stronę www.twojamuszyna.pl.

Baza noclegowa Muszyny

serwis noclegowy Muszyny

Serwis noclegi-muszyna.com to strona skierowana do turystów poszukujących noclegów w gminie Muszyna.

Dodanie obiektu noclegowego do serwisu jest bezpłatne.

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste a dzięki umieszczonej na portalu wyszukiwarce każdy może w bardzo szybki sposób odnaleźć obiekt noclegowy i uzyskać wszelkie potrzebne informacje o nim (również informacje kontaktowe) wraz z bogatą galerią zdjęć.

Serwis wyposażony został również w dodatkową funkcjonalność jaką jest możliwość umieszczania opinii o danym obiekcie noclegowym.

Zapraszamy na stronę www.noclegi-muszyna.com.

Willa Monika w Muszynie

Willa Monika

Zrealizowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową Willi Monika opartą na systemie zarządzania treścią. Strona ta skierowana jest do wszystkich poszukujących noclegów w Beskidzie Sądeckim (w szczególności w gminie Muszyna).

Willa Monika w Muszynie to jeden z bardzo komfortowych obiektów noclegowych oferujących noclegi w pokojach i apartamentach z łazienkami.

Zapraszamy serdecznie na stronę Willa Monika – komfortowe noclegi w Muszynie.

MagiczneRoztocze.pl

MagiczneRoztocze.pl - screen

Wschodnia Polska nie obfituje w taką ilość atrakcji turystycznych jak inne rejony kraju. Jednak nie brak tu prawdziwych perełek. Jedną z nich jest Roztocze. Kraina geograficzna ciągnąca się od Kraśnika aż po Lwów. Tak, tak – aż po to piękne ukraińskie miasto.

Na terenie Roztocza zarówno Polacy jak i Ukraińcy utworzyli wiele parków i rezerwatów. I to w zasadzie nic dziwnego, ponieważ jest tam co chronić. Walory krajobrazowe oraz fauna są szczególnie wyjątkowe.

Największe atrakcje opisane na naszym portalu to miasta i miasteczka: Krasnobród, Zwierzyniec, Horyniec-Zdrój, Zamość, Lwów oraz Bełżec.

Zapraszamy serdecznie na stronę MagiczneRoztocze.pl.

Page 1 of 7
1 2 3 7

Jesteśmy z Wami już ponad 12 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization jest krótko mówiąc usługą pozycjonowania strony w internecie, na którą składa się przede wszystkim optymalizacja samej witryny.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2021 E-LIME