Praca nad stroną www

Joomla! Część 3. Artykuły – czyli treść witryny

panel zarządzania artykuły

Treść witryny zbudowana jest na tzw. artykułach. Każda podstrona to jeden lub kilka artykułów zebranych w sekcje i kategorie.

Aby przejść do wszystkich artykułów wybieramy Artykuły -> Artykuły-wszystkie z górnego menu.

panel zarządzania artykuły

Po wybraniu tej opcji pojawi się lista wszystkich artykułów na naszej stronie. Klikając w wybrany tytuł przejdziemy do jego edycji. Tam można wprowadzić zmiany, dodać nowe treści, wprowadzić aktualizacje lub poprawić błędy.

Zarządzanie materiałami podobne jest bardzo proste. Jednym przyciskiem można wyłączyć dany materiał lub utworzyć nowy.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089