Praca nad stroną www

Joomla! Część 1. Logowanie

logowanie

Aby zalogować się do systemu zarządzania treścią witryny zbudowanej na Joomla!, należy wpisać odpowiedni adres w pasku adresu przeglądarki.

Adres do wpisania: www.twoja-strona.pl/administrator.

logowanie

Nazwę użytkownika oraz hasło dostępu otrzymasz od nas mailem.
Jeśli nie dostałeś go jeszcze, napisz do nas na e-lime@e-lime.com.

logowanie do joomla!

Dodatkowo podczas logowania możesz wybrać język witryny. Zazwyczaj dostępne są Polski (domyślnie) i Angielski. Pozostałe języki mogą być doinstalowane na życzenie klienta.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089