Praca nad stroną www

FAQ: Najczęściej zadawanie pytania dotyczące pozycjonowania

Jesteśmy świadomi, że ta część Klientów, która nie zetknęła się do tej pory z usługą pozycjonowania, może mieć w głowie wiele pytań bez odpowiedzi. Poniżej zebraliśmy te najczęściej zadawane.

Jak długo będziemy czekać na wyniki?

Pozycjonowanie stałe stron jest procesem długotrwałym i wymagającym ciągłego zaangażowania w utrzymanie dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej.

Okres oczekiwania na zadowalające wyniki jest różny dla każdego serwisu.

Okres ten zależy w głównej mierze właśnie od konkurencyjności słów kluczowych (fraz), jednak pierwszych efektów należy się spodziewać po upływie kilkunastu tygodni od rozpoczęcia pozycjonowania.

Ile za to zapłacę?

Opłata za pozycjonowani liczona jest co miesiąc za każdą frazę osobno. Wysokość opłaty uzależniona jest od trudności fraz. W zależności od ilości i jakości występującej w Internecie konkurencji w Twojej branży, może zostać także ustalona stała dodatkowa opłata abonamentowa.

Jakie są okresy rozliczeniowe za pozycjonowanie?

Rozliczenia następują cyklicznie na zakończenie każdego miesiąca kalendarzowego.

Na jaki okres zawierana jest umowa?

Nie wymagamy podpisywania umów z Klientami. Wartość naszej pracy możesz weryfikować na każdym etapie współpracy.

Jak i kiedy mogę zrezygnować ze współpracy?

Dopuszczamy rezygnację z naszych usług w dowolnym momencie współpracy. Jedynym wymogiem jest uregulowanie płatności za bieżący okres rozliczeniowy.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089