Praca nad stroną www

Dobry Klimat – oferta zimowa

Przygotowując się do sezonu zimowego uzupełniamy ofertę naszego sklepu internetowego www.dobryklimat.net.pl o nowe urządzenia. Na początek grzejniki.

logo sklepu Dobry Klimat

Grzejniki konwekcyjne (konwektory) wyposażone są w regulację mocy, termostat (pozwala precyzyjnie ustawić temperaturę), zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz dodatkowy nadmuch. Ogrzewają one pomieszczenie przez grawitacyjny ruch powietrza. Powietrze jest zasysane dołem do urządzenia, rozgrzewa się w zetknięciu z grzałką lub płytką, a następnie jest wydmuchiwane przez kratkę. Po włączeniu konwektory natychmiast podejmują pracę i błyskawicznie stygną po wyłączeniu.

Grzejniki ceramiczne zbudowane są z szybko nagrzewających się płytek ceramicznych, które mają tę zaletę, że ciepło jest wyczuwalne bardzo szybko, a same elementy są bardzo trwałe. Wyposażone są one w regulację mocy, zimny nawiew oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Grzejniki ceramiczne mają wysoką efektywność cieplną.

Zapraszamy na zakupy!

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089