Praca nad stroną www

Zmiana algorytmu – Panda oficjalnie w Polsce

W związku z dużą ilością pracy oraz krótkim urlopem przez pewien czas nie pojawiło się nic nowego na naszym blogu. Przepraszam bardzo i od razu biorę się do pracy.

Dzisiejszy wpis na blogu dotyczyć będzie zmiany mechanizmu wyszukiwarki Google. Zgodnie z informacją na Blogu Google Polska Panda (bo tak oficjalnie nazywa się nowy algorytm) ma dbać o jakość wyników wyszukiwania, zwiększając tym samym widoczność witryn wysokiej jakości.

Na forach związanych z pozycjonowaniem oraz blogach wielu pozycjonerów już od kilku miesięcy pojawiały się informacje dotyczące „odczuwalnych” zmian w algorytmie wyszukiwarki, można więc przypuszczać, że nieoficjalnie Panda mogła pojawić się w Polsce już znacznie wcześniej.

Panda wywołała niesamowite poruszenie szczególnie wśród pozycjonerów którzy nie przywiązywali za bardzo uwagi do jakości zaplecza oraz osób które „pożyczały” teksty na swoje strony z innych serwisów.

Jedno jest pewne, Panda ma na celu poprawienie jakości wyników wyszukiwania, co jest bez wątpienia ważne z punktu widzenia użytkownika Internetu, gdyż spamu jest u nas już stanowczo za dużo. Może dzięki Pandzie temu w końcu powstanie więcej stron wysokiej jakości? Chociaż oczywiście najpierw powstanie pewnie tysiąc sposób jak nie dać się Pandzie i jak ukryć przed nią niskiej jakości serwisy.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089