Praca nad stroną www

Używasz Paypal? Uważaj w co klikasz!

paypal mail

Na świecie z PayPal korzysta wiele osób. W Polsce to ciągle dość mało popularna wśród Kowalskich metoda płatności internetowych. Głównie przyczyniać się może do tego fakt, że konieczne jest w wielu przypadkach posiadanie karty kredytowej.

Internetowi przestępcy wyspecjalizowali się też w wyłudzaniu haseł i numerów kart kont użytkowników. Oczywiście sam system jest bezpieczny i podane w nim informacje również, natomiast wyciek danych następuje głównie przez nieuwagę użytkowników.

Internauci na świecie o większości niebezpieczeństw już wiedzą, u nas trzeba edukować się na nowo. I tak ostatnio otrzymaliśmy e-mail, który od razu wzbudził naszą czujność. I prawdopodobnie dalibyśmy się nabrać, gdyby nie kilka drobnych szczegółów…

Przede wszystkim w mailu nie jest podana nazwa naszego konta. Po drugie w treści wspomniano, że nasze konto jest zablokowane, tymczasem można się na nie normalnie zalogować:

Attention! Your PayPal account has been limited!

As part of our security measures, we regularly screen activity in the PayPal system.We recently contacted you after noticing an issue on your account.We requested information from you for the following reason:

Our system detected unusual charges to a credit card linked to your PayPal account.

Reference Number: **-***-***-***

Samo otwarcie maila oczywiście niczym nie grozi. Problemy mogą się pojawić po kliknięciu linka zachęcającego do odblokowania konta. Zostaniemy przekierowani na podrobioną witrynę, gdzie podamy swoje prawdziwe dane logowania. W ten sposób łatwo przechwycą je włamywacze.

UWAGA! Nie wchodź na witrynę PayPal poprzez podejrzane wiadomości e-mail,
a jedynie wpisując w przeglądarce jej właściwy adres: www.paypal.com!

Reguła ta podobnie tyczy się również wszelkich innych witryn w internecie, szczególnie banków i innych, które dotyczą naszych finansów!

Poniżej zrzut ekranu całej wiadomości e-mail:

paypal mail

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089