Praca nad stroną www

Uważaj na zbanowane domeny

Liczba domen w internecie jest ogromna, ale już dziś zakup i wybór sensownego adresu pod nasz serwis nie jest łatwy. Podczas wyboru i zakupów należy sprawdzić dodatkowo, czy istnieje i jeśli tak to jaka jest historia domeny. Tzn. czy przypadkiem wcześniej nie miała już innego właściciela. Dlaczego jest to ważne?

Nawet najlepsza czy najdroższa domena z kiepską przeszłością może nad kosztować wiele zmarnowanych pieniędzy. Przede wszystkim powinno się ustalić jak najwięcej faktów z przeszłości, czyli jak obchodził się z nią poprzedni właściciel. Jeżeli domena podczas nieprawidłowo prowadzonego procesu pozycjonowania została zbanowana przez wyszukiwarki, możemy mieć poważne problemy z doprowadzeniem jej do w miarę normalnego stanu.

Oczywiście nie da się tego stwierdzić na 100%. Jednak warto odłożyć zakup kilka dni, skontaktować się z firmą zajmującą się pozycjonowaniem i poprosić o jej sprawdzenie. Uzyskane wyniki mogą być czasem bardzo zaskakujące.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089