Praca nad stroną www

Przeglądarki internetowe – Internet Explorer

internet explorer

internet explorer

Internet Explorer to z kolei najstarsza przeglądarka internetowa. Od wielu lat jest dystrybuowana wraz z systemem operacyjnym firmy Microsoft. Zatem większość użytkowników pracuje na niej od razu po zakupie komputera.

Choć przysparza jej to szeroką rzeszę użytkowników, to prowadzi niejako również do niezdrowej sytuacji, w której większość osób nie jest świadoma istnienia alternatywnych narzędzi.

Sam Internet Explorer znacznie się rozwinął w ostatnim czasie, szczególnie dzięki konkurencji, jaka ma miejsce na rynku. Coraz lepiej radzi on sobie z prezentacją stron internetowych i nie zawiera już tylu co kiedyś niedociągnięć.

Internet Explorer raczej goni konkurencję niż wychodzi z nowymi inicjatywami. Stąd tez trudno się po nim spodziewać technologicznych rewolucji. Dla zaawansowanych użytkowników jest to minus, jednak Ci, którzy szukają prostego narzędzia do przeglądania internetu w tradycyjnej formie, odnajdą się w nim idealnie.

Przeglądarkę można pobrać ze strony http://www.microsoft.com/poland/windows/downloads/ie/getitnow.mspx.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089