Praca nad stroną www

Przeglądarki internetowe

Rynkiem internetowym rządzą w tym momencie głównie 4 przeglądarki: Internet Explorer, Firefox, Opera oraz Chrome.

Większość użytkowników korzysta z przeglądarki dostarczonej z systemem operacyjnym lub zainstalowaną przez informatyka pracującego w firmie i nie zdają sobie sprawy z alternatywy, jakie niosą inne narzędzia. W związku z tym postaramy się w kilku przystępnych artykułach opisać te programy.

Nie będziemy się wdawać w zaawansowane w szczegóły techniczne, a jedynie omówimy najważniejsze dla przeciętnego użytkownika aspekty. W ten sposób każdy wybierze coś dla siebie.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089