Praca nad stroną www

Przeglądarki internetowe – Opera

opera

opera

Opera to przeglądarka bardzo szybka. Pod tym względem bije konkurencje na głowę. Ponadto ma wbudowanego klienta poczty, który działa perfekcyjnie. Posiada ona też wbudowany mechanizm przyspieszający ładowanie stron na wolniejszych łączach internetowych (np. GPRS).

Czy Opera ma zatem w ogóle jakieś wady?

Jako pierwszą chciałem wymienić małą ilość dodatków, to jednak tylko kwestia czasu, żeby zaczęło ich przybywać. Może zatem wadą Opery jest jej rozbudowana (jak na przeglądarkę) funkcjonalność? Zawiera ona przecież rozbudowanego klienta poczty, zaawansowany menedżer pobierania plików i „wszystkomającą” książkę kontaktów. Raczej nie jest to jej wadą, a wręcz zaletą. Co prawda np. Firefox również ma możliwość doinstalowania tego typu elementów. Jednak w przypadku Opery, gdzie dostarczone są one od razu z przeglądarką, działają znacznie wydajniej, szybciej i stabilniej.

W kwestii bezpieczeństwa zbierała ona też od zawsze pozytywne opinie. Podobnie jeśli chodzi o wsparcie najnowszych technologii i zgodność ze standardami.

Warto nadmienić, że przeglądarka ta występuje też w wersji dostępnej na urządzenia mobilne, gdzie również sprawdza się bardzo dobrze.

Osoby chcące pobrać i przetestować Opere na swoim komputerze moga ją pobrać ze strony http://www.opera.com/.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089