Praca nad stroną www

Przeglądarki internetowe – Firefox

firefox

Na sam koniec zostawiliśmy najlepszą naszym zdaniem przeglądarkę. Mimo, że ustępuje szybkością Operze, posiada jednak szeroki wybór dodatków, które można wykorzystać wedle własnych potrzeb.

Firefox, potocznie nazywany w Polsce „liskiem” od początku istnienia wyznaczał standardy, jakimi z czasem rządził się Internet. Wydaje się, że od momentu powstania zawsze wyprzedza on o krok konkurencję. Choć zdarzało się, że niektóre funkcjonalności były podpatrywane właśnie u konkurencyjnych przeglądarek.

Jakie dodatki mamy do dyspozycji w Firefoxie? Pluginy do tej przeglądarki dzięki otwartemu API mogą pisać wszyscy. A że to użytkownicy zawsze najlepiej wiedzą czego potrzebują, stąd większość powstających dodatków bardzo szybko zyskuje popularność. Znajdziemy wśród nich zaawansowane narzędzia dla webmasterów, ale również proste dodatki umilające codzienne życie bloggerów i osób korzystających często z serwisów społecznościowych.

Firefox mimo pojawiających się co jakiś czas informacji o niebezpiecznych błędach jest przeglądarką stosunkowo bezpieczną. Aktualizacje usuwające zagrożenia są wydawane bardzo często, dzięki czemu wystarczy po prostu nie wyłączać w ustawieniach programu ich automatycznego pobierania.

Pełna lista dodatków dla Firefoxa znajduje się pod adresem addons.mozilla.org/pl/firefox.

Najnowszą wersję przeglądarki znajdą Państwo na stronie www.mozilla.org/pl/firefox/new/.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089