Praca nad stroną www

Przeglądarki internetowe – Chrome

chrome

chrome

Najmłodszą w naszym zestawieniu jest zdecydowanie przeglądarka Chrome – dlatego właśnie od niej zaczniemy. Chrome z racji wieku stara się gonić starszą o kilka lat konkurencję, przede wszystkim pod względem popularności ponieważ funkcjonalnie stoi na bardzo wysokim poziomie.

Przeglądarka ta jest idealna dla początkujących użytkowników, którzy raczkują w sferze internetu. Interfejs jest intuicyjny i ograniczony do niezbędnego minimum.

Na plus należy zaliczyć też pełniejsze wykorzystanie przestrzeni oferowanej przez monitor (poprzez usunięcie zakładek na belkę aplikacji). Może to jednak powodować u niektórych użytkowników, przyzwyczajonych do standardowych rozwiązań, lekką dezorientację.

W zasadzie jednym z niewielu minusów jest mała dostępność rozszerzeń i dodatków. To jednak z czasem powinno ulec zmianie.

Przeglądarkę można pobrać z adresu http://www.google.com/chrome?hl=pl.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089