Praca nad stroną www

Joomla: „Infinite loop detected in JError”

Zdarza się, że po przeniesieniu witryny, zbudowanej na Joomla!, na nowy serwer, pojawia się błąd:

Infinite loop detected in JError

Jak sobie z nim poradzić?

Błąd choć pozornie może przyprawić o zawrót głowy, jest z reguły bardzo prosty do rozwiązania. Głównym winowajcą jest w 99% przypadków błędnie podany adres serwera bazy danych. Wystarczy edytować plik configuration.php i wprowadzić odpowiednią wartość zmiennej:

public $host = 'adres_serwera_baz_danych';

Z reguły zmienna przyjmuje wartość localhost, warto jednak sprawdzić w dokumentacji naszego serwera, jaki adres i/lub porty należy wpisać.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089