Praca nad stroną www

Joomla – error 500 w backend

Często webmasterzy uskarżają się na błąd logowania do panelu administracyjnego witryny zbudowanej na CMS Joomla!, po przeniesieniu jej na inny serwer. Z reguły dotyczy to szczególnie serwisów przenoszonych z maszyny lokalnej na serwer. Jak poradzić sobie z tym błędem i z czego on wynika?

Błąd ten pojawia się przy próbie logowania do panelu administracyjnego. Powodem jego wystąpienia mogą być:

  • błędnie wpisane login i hasło;
  • błędnie podane ścieżki do folderów logs oraz tmp w pliku configuration.php.

Dlatego należy upewnić się przede wszystkim, że podawane przez nas hasło i login są poprawne. Zdarza się, że przeglądarka zapamięta sobie jakieś wcześniejsze dane i spróbuje użyć ich do logowania, jeśli korzystamy z funkcji zapamiętywania haseł.

W drugim przypadku wystarczy edytować zawartość pliku i podać prawidłowe wartości w liniach:

public $log_path = '/logs';
public $tmp_path = '/tmp';

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089