Praca nad stroną www

Joomla 1.6 już jest!

Dla niewtajemniczonych to mało istotna informacja, jednak dla każdej osoby związanej ze światem informatyki to niemałe wydarzenie. Będąca od kilku lat w fazie testów Joomla 1.6 jest już gotowa i udostępniona w wersji stabilnej 10 stycznia 2011 roku.

Istotne zmiany i funkcje w Joomla 1.6

  • Nowy system kontroli dostępu – daje administratorom witryny i redaktorom możliwość określania, kto może oglądać i zarządzać treścią;
  • Nieograniczony model zagnieżdżania – umożliwia administratorom oraz twórcom treści definiowanie wielopoziomowych kategorii o dowolnie zagnieżdżonej strukturze;
  • Prosta aktualizacja rozszerzeń – łatwiejsze utrzymanie bezpieczeństwa witryny przez uproszczony proces aktualizacji rozszerzeń;
  • Szablony zgodne z semantyką XHTML – lepsza podstawa do prezentacji treści;
  • Wielojęzyczność.

Ponadto projektanci i wdrożeniowcy będą zadowoleni z nowych rozwiązań w Joomla 1.6 umożliwiającycg rozszerzeniom precyzyjną kontrolę nad uprawnieniami. To uczyni łatwiejszym tworzenie bardziej zaawansowanych aplikacji i rozszerzeń dla tego systemu.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089