Praca nad stroną www

Firefox – zanim zaktualizujesz, przemyśl!

Firefox 4 jest już dostępny od jakiegoś czasu i to żadna nowość, w każdym razie nic wartego opisania z takim opóźnieniem na naszym blogu 🙂

Jednak spora ilość jego użytkowników skarży się na małe niedociągnięcia w aplikacji i brak pewnych funkcjonalności, które do tej pory zapewniały im liczne dodatki. Jak temu zapobiec?

Większość problemów powodują tak naprawdę nasze mięśnie i czas aktualizacji dodatków. Brzmi to dziwnie ale już wyjaśniamy… Pamięć mięśniowa, choć rzadko o niej słyszymy, naprawdę istnieje. Dlatego przestawienie niektórych opcji w oknie przeglądarki sprawia trudności korzystania z nowszej jej wersji. Np. zamieniono miejscami opcje „Otwórz w nowej karcie” oraz „Otwórz w nowym oknie”. Niby mała rzecz, a na początku każdy kliknie co najmniej raz jedną z nich przez pomyłkę.

Dodatkowa kwestia to dodatki, które nie nadążają za nowymi wersjami przeglądarki. Tu cudownej metody nie ma. Jeśli deweloperzy nie uwzględnili wtyczki zapewniającej zgodność starszych dodatków, pozostaje odwlec aktualizację programu do czasu, kiedy pojawią się ich nowsze wersje.

Jak widać, nie zawsze szybka aktualizacja wyjdzie nam na dobre. Pomyśl zanim zaktualizujesz.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089