Praca nad stroną www

Dobra strona internetowa

pdf file

Wiele osób uważa, że dobra strona internetowa to taka, która posiada najwięcej „bajerów”, animacji i tym podobnych elementów. Tymczasem liczą się zupełnie inne elementy. Jakie?

Strona nie jest błyskotką, która szybko się może znudzić. Dobrze wykonana witryna internetowa powinna zatrzymać jak najdłużej przeglądające ją osoby (potencjalnych klientów). Nawet najmniejszym produktem, przedstawionym w ciekawy i przejrzysty sposób, można przykuć uwagę klientów na długi czas.

Z doświadczenia wiemy, że można zbudować bardzo prostą witrynę (max. 6 podstron), której średni czas odwiedzin sięgnie nawet 6 minut! Zwiększa to znacznie prawdopodobieństwo złożenia zamówienia przez przeglądające ją osoby.

Projektowanie stron www wymaga nie tyle talentu artystycznego, co szczegółowych analiz rynku i zachowań klientów.

tym, którzy chcieliby zgłębić temat polecamy lekturę krótkiego dokumentu „4 godziny to za mało”, który w sposób bardzo przejrzysty wyjaśnia, co tak naprawdę powinno charakteryzować dobrą stronę internetową i jakiego wysiłku to wymaga:

pdf file

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089