Praca nad stroną www

Czego szukali internauci w 2011 roku?

Z reguły pod koniec każdego roku firma Google podaje najczęściej wyszukiwane przez internautów hasła w swojej wyszukiwarce. W zestawieniu często pojawiają się znane osoby lub programy telewizyjne. A czego szukano w 2011 roku?

Ze znanych osób najczęściej szukano informacji o: Rebecca Black, Ryan Dunn oraz Steve Jobs. Z kolei najczęściej wyszukiwaną grą był Battlefield 3.

Przez polskich internautów najczęściej wpisywane były „kwejk” oraz „minecraft”. Szukaliśmy także informacji na temat portalu ogłoszeniowego tablica.pl, a także seriali telewizyjnych oraz filmów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się „sala samobójców”.

Pełne zestawienie oraz szerszą analizę znaleźć można na stronie www.googlezeitgeist.com/en/.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089