Praca nad stroną www

Aktualizacje to podstawa!

Coraz więcej formalności załatwiamy przez internet. Administrujemy stronami, ściągamy pocztę, logujemy się na nasze konta w serwisach społecznościowych. Jeśli nie posiadamy specjalistycznego oprogramowania, jedynym naszym zabezpieczeniem przed kradzieżą haseł czy innych istotnych informacji pozostaje niejednokrotnie sama przeglądarka. Warto o nią zadbać. Jak?

Po pierwsze – aktualizacje. Nie musimy sami interesować się najnowszymi technologiami stosowanymi przez hakerów do łamania zabezpieczeń. Pilnują tego za nas producenci oprogramowania, wypuszczając co jakiś czas łatki aktualizujące mechanizmy przeglądarek. Musimy tylko zadbać o to, żeby ręcznie je pobierać lub poprzez odpowiednie ustawienia pozwolić przeglądarce samej pobrać i zainstalować aktualizacje.

Po drugie – aktualizacje. Sprawa jest naprawdę poważna. Szczególnie ma ona znaczenie dla osób, które używają starszych wersji popularnych przeglądarek. Zdarza się, że łaty wychodzą tylko dla konkretnych wersji, a wcześniejsze nie są aktualizowane. Warto zwrócić na to uwagę.

Po trzecie – aktualizacje. I to nie tylko przeglądarki. Kwestia ta dotyczy wszystkich aplikacji, z jakimi pracujemy każdego dnia i które łączą się z Internetem, np. klient poczty, manager plików na ftp.

Prosta profilaktyka pozwoli ustrzec się przed wieloma nieprzyjemnościami.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089