Praca nad stroną www

Workflow

Workflow to sposób przepływu informacji pomiędzy obiektami biorącymi udział w jej przetwarzaniu. Informacją w przypadku niniejszego systemu jest zamówienie złożone przez klienta. Obiektami z kolei są osoby odpowiedzialne za jego realizację.

W naszym systemie możesz zdefiniować dowolnie łańcuch zadań dla poszczególnych pracowników. Co więcej, możesz tworzyć dowolną ilość jego odmian, w zależności od typu produktu czy sposobu płatności.

Co mi da workflow?

Przede wszystkim pomoże zachować ład i porządek. Unikniesz opóźnień wynikających z przepływu informacji w firmie dzięki automatycznym powiadomieniom. Szybko znajdziesz osobę odpowiedzialną za konkretne działania i nieprawidłowości. Łatwo sprawdzisz status każdego zamówienia.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089