Praca nad stroną www

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy z systemem zastosowano najnowocześniejsze technologie chroniące przed niepożądanym dostępem.

Na podstawową strukturę zabezpieczeń składają się dwie warstwy:

  • certyfikaty SSL;
  • panel logowania.

Certyfikaty SSL

Certyfikat to swoisty dokument tożsamości serwera WWW. Oprócz funkcji zabezpieczającej, pełni on obecnie rolę autoryzującą. Wystawcy certyfikatów, w zależności od ich klasy, sprawdzają podmiot, dla którego przeznaczone jest zabezpieczenie (np. poprzez wgląd w dokumenty rejestrowe, informacje z wywiadowni gospodarczych itp.).

https://www.b2b.twoj_adres.pl

Dostępne certyfikaty SSL:

  • RapidSSL, RapidSSL Wildcard;
  • QuickSSL, QuickSSL Premium;
  • True BusinessID, True BusinessID Wildcard.

Panel logowania

Korzystanie z systemu wymaga znajomości loginu i hasła. Jest to bardzo popularna forma zabezpieczenia, a większość użytkowników jest już z nią obeznana.

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization to szereg działań dzięki którym Twoja strona lub sklep internetowy osiągnie wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Copyright © 2007-2023 E-LIME

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089