Klawiatura

Pozycjonowanie drogą do sukcesu

Biznes w Internecie można oprzeć tylko i wyłącznie o pozycjonowanie.

Jeżeli stronę www uznać za odpowiednik wystawy sklepowej, to pozycja w wyszukiwarce decyduje o tym, na jakiej ulicy znajdzie się nasz sklep. Oczywiście im częściej uczęszczana, tym lepiej.

Jak w życiu, za dobrą lokalizację trzeba niestety zapłacić. Ale w tym celu szukasz nie firmy budowlanej lub handlującej nieruchomościami, a firmy świadczącej usługi informatyczne.

Wśród tych usług najważniejsze jest pozycjonowanie. Polega ono na zbudowaniu zaplecza dającego Twojej stronie wysoka pozycję w wyszukiwarkach na określone wcześniej frazy (słowa kluczowe).

Już obecność w TOP 20 wyników wyszukiwania zwiększy Twoje zyski.

Nasza baza wiedzy

Zamów stronę, odbierz 400 zł!

Zamów wykonanie strony www wraz z usługą pozycjonowania. Otrzymasz rabat, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 400 zł!

Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization jest krótko mówiąc usługą pozycjonowania strony w internecie, na którą składa się przede wszystkim optymalizacja samej witryny.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Masz pytania?

poniedziałek – piątek
8:oo – 16:oo

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089

e-lime@e-lime.com
Copyright © 2007-2016 E-LIME
tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089