Klawiatura

Czego szukali internauci w 2011 roku?

Z reguły pod koniec każdego roku firma Google podaje najczęściej wyszukiwane przez internautów hasła w swojej wyszukiwarce. W zestawieniu często pojawiają się znane osoby lub programy telewizyjne. A czego szukano w 2011 roku?

Ze znanych osób najczęściej szukano informacji o: Rebecca Black, Ryan Dunn oraz Steve Jobs. Z kolei najczęściej wyszukiwaną grą był Battlefield 3.

Przez polskich internautów najczęściej wpisywane były „kwejk” oraz „minecraft”. Szukaliśmy także informacji na temat portalu ogłoszeniowego tablica.pl, a także seriali telewizyjnych oraz filmów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się „sala samobójców”.

Pełne zestawienie oraz szerszą analizę znaleźć można na stronie www.googlezeitgeist.com/en/.

Nasza baza wiedzy

Zamów stronę, odbierz 400 zł!

Zamów wykonanie strony www wraz z usługą pozycjonowania. Otrzymasz rabat, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 400 zł!

Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat! Dziękujemy za zaufanie!

Co powinienem wiedzieć o Internecie i Waszych usługach?

Czy pozycjonować swoją stronę?

Ponad 90% ruchu w sieci generują wyszukiwarki. Około 87% internautów korzysta z wyszukiwarek każdego dnia. Większa odwiedzalność szybko przełoży się na większe zyski.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to ogół działań zmierzających do osiągnięcia jak najwyższych pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization jest krótko mówiąc usługą pozycjonowania strony w internecie, na którą składa się przede wszystkim optymalizacja samej witryny.

Dlaczego potrzebuję dobrej strony!

Solidna strona to dziś konieczność. Jej wykonanie wymaga ścisłej współpracy między klientem a projektantem, aby uwzględnić wszystkie aspekty działalności.

Ile kosztuje dobra strona?

Na wycenę każdej realizacji składa się szereg czynników wynikających głównie z potrzeb Klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, przygotujemy wycenę.

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji otrzymasz wraz z wyceną. Zazwyczaj jest to około 30 dni od chwili dostarczenia materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi!

Masz pytania?

poniedziałek – piątek
8:oo – 16:oo

tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089

e-lime@e-lime.com
Copyright © 2007-2016 E-LIME
tel. (+48) 506-901-961
tel. (+48) 506-501-089